Lennart Rodhe serigrafi

Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1976, färgserigrafi, 46/50, rammått 36x38 cm, bildmått 13x16,5 cm

221859

2013-12-19