Lennart Rodhe serigrafi

Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1989, 9/100, färgserigrafi, rammått 38x46 cm, innermått 29x37 cm

221860

2013-12-19