Birgitta Liljebladh oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LILJEBLADH, Birgitta (född 1924): Stilleben, signerad och daterad Birgitta Liljebladh 1955, olja på pannå, 61x67 cm

Skador

221926

2013-12-19