Litografi Roland Svensson "Vinterbåten"

Litografi Roland Svensson
Litografi Roland Svensson

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Vinterbåten, färglitografi, signerad och numrerad Roland S. 61/310, 44 x 34 cm

221938

2013-12-19