Nattvarden

Nattvarden
Nattvarden

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFISKT BLAD, efter Leonardo Da Vinci, 17/1800-tal, Nattvarden / Den sista måltiden, gravör Ignatius Pavon, 49x90 cm

Fuktskador

221949

2013-12-19