Gerrit Dou oljemålning Old Masters

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DOU, Gerrit, hans efterföljare (Holland 1800-tal): Bedjande munk, olja på duk, 57x49 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Ett litet färgbortfall

221954

2013-12-28