Såsskål silver

Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÅSSKÅL på fat, silver/800, Tyskland, hänklar med dekor av stiliserat bladverk, invändigt förgylld, delbar, höjd ca 12, längd ca 27, vikt ca 600 g

Förgyllning med slitage

222004

2013-12-20