Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÅSSKÅL på fat, silver/800, Tyskland, hänklar med dekor av stiliserat bladverk, invändigt förgylld, delbar, höjd ca 12, längd ca 27, vikt ca 600 g
Förgyllning med slitage
222004
2013-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här