Fat i lergods

Fat i lergods
Fat i lergods
Fat i lergods
Fat i lergods

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, glaserat lergods, sannolikt Spanien, 1800-tal eller äldre, diameter 44 cm

Diverse lagningar och skador

222011

2013-12-19