Romersk skola oljemålning Old Masters

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROMERSK SKOLA (1700-tal): Romerskt landskap, signerad C.v. Bunk?, olja på duk, 88x109 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Krackelerad, dubblerad, lagningar

222015

2013-12-28