Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ROMERSK SKOLA (1700-tal): Romerskt landskap, signerad C.v. Bunk?, olja på duk, 88x109 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Krackelerad, dubblerad, lagningar
222015
2013-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här