Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
UPPLÄGGNINGSFAT, silver/800, 1900-tal, Tyskland, rokokostil, profilerad och konturerad kant, längd 50 cm, vikt ca 1180 g
Obetydliga repor
222016
2013-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här