Uppläggningsfat

Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat
Uppläggningsfat

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, silver/800, 1900-tal, Tyskland, rokokostil, profilerad och konturerad kant, längd 50 cm, vikt ca 1180 g

Obetydliga repor

222016

2013-12-20