Ram med rik dekor

Ram med rik dekor
Ram med rik dekor

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAM, förgylld och bronserad, skulpterad dekor av pastellage, yttermått 96x130, innermått 58x91 cm

Skador

222036

2013-12-19