Helga Fejne Modellstudier

Helga Fejne Modellstudier
Helga Fejne Modellstudier
Helga Fejne Modellstudier
Helga Fejne Modellstudier
Helga Fejne Modellstudier
Helga Fejne Modellstudier
Helga Fejne Modellstudier
Helga Fejne Modellstudier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEISER-FEJNE, Helga (1900-tal): Modellstudie, monogramsignerad och daterad HLF 48, olja på duk, 72x60 cm
Förstudie i blyerts medföljer

222050

2013-12-19