Ram med rik dekor

Ram med rik dekor
Ram med rik dekor
Ram med rik dekor
Ram med rik dekor
Ram med rik dekor
Ram med rik dekor

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAM, förgylld och bronserad, skulpterad dekor i pastellage, yttermått 122x91 innermått 92x61 cm

Skador

222058

2013-12-19