Bålskål

Bålskål
Bålskål
Bålskål
Bålskål
Bålskål
Bålskål

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÅLSKÅL, 1900-talets första hälft, graverad dekor av blomsterslingor, höjd 38 cm

Smärre nagg, fatet med större nagg

222063

2013-12-19