Stolar i sengustaviansk stil, 1900-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STOLAR, 10 st, sengustaviansk stil, mahogny, tagelklädsel

Bruksslitage

222064

2013-12-19