Franz Müller-Gossen oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

7 000 SEK

MÜLLER-GOSSEN, Franz (1871-1946): Kustvy med hus i sanddyner, signerad Müller Gossen, olja på duk, 102x80 cm

222065

2013-12-19