Georges Braque

Georges Braque
Georges Braque
Georges Braque
Georges Braque

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

BRAQUE, Georges (1882-1963) efter: Stilleben, signerad i plåten, Henri Deschamps grav. lith., litografi, 54x37 cm

222077

2013-12-20