Bertil Öhlund akvarell

Bertil Öhlund akvarell
Bertil Öhlund akvarell
Bertil Öhlund akvarell
Bertil Öhlund akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÖHLUND, Bertil (född 1923): Kompostition, signerade och daterad Öhlund 1958, akvarell på papper, 14x17 cm

222078

2013-12-20