Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OSORIO, Francisco Meneses (florentinsk skola, omkring 1700): Kvinnlig martyr, olja på duk, 53x43 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Lagningar, smärre märken
222081
2013-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här