Francisco Meneses Osorio oljemålning Old Masters

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OSORIO, Francisco Meneses (florentinsk skola, omkring 1700): Kvinnlig martyr, olja på duk, 53x43 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Lagningar, smärre märken

222081

2013-12-28