Bosse Andersson

Bosse Andersson
Bosse Andersson
Bosse Andersson
Bosse Andersson
Bosse Andersson
Bosse Andersson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERSSON, Bosse (född 1952): Komposition, monogramsignerad och daterad BA -91, blandteknik på papper uppfodrad på pannå, 97x66 cm

Ytskador

222082

2013-12-20