Jurgen von Konow oljemålning

Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONOW, Jurgen von (1914-59): Vinterlandskap med fors, signerad v Konow, olja på pannå, 41x33 cm

222095

2013-12-20