Henry Redmore oljemålning

Henry Redmore oljemålning
Henry Redmore oljemålning
Henry Redmore oljemålning
Henry Redmore oljemålning
Henry Redmore oljemålning
Henry Redmore oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

REDMORE, Henry (England 1820-1887): Skeppsbrott, signerad och daterad H. Redmore 1876, olja på duk, 50x76 cm

Dubblerad

222096

2013-12-28