Heinz Grete blandteknik

Heinz Grete blandteknik
Heinz Grete blandteknik
Heinz Grete blandteknik
Heinz Grete blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRETE, Heinz (1885-1967): Stadsmotiv, signerad och otydligt daterad Heinz Grete 1919?, blandteknik, 47x30 cm

222099

2013-12-20