Eric Cederberg
2013-12-20
222103
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CEDERBERG, Eric (1897-1984): Fisknät i månsken, signerad och daterad S. Cederberg 1968, 19x25 cm