Märta Krook oljemålning

Märta Krook oljemålning
Märta Krook oljemålning
Märta Krook oljemålning
Märta Krook oljemålning
Märta Krook oljemålning
Märta Krook oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KROOK, Märta (samtida): Blomsteräng, signerad och daterad M Krook -97, olja på duk, 25x30 cm

222107

2013-12-20