Märta Måås Fjetterström

Märta Måås Fjetterström
Märta Måås Fjetterström
Märta Måås Fjetterström
Märta Måås Fjetterström

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BONAD/MATTA, "Surte", Ann-Mari Forsberg (1916-1992) för AB Märta Måås Fjetterström, formgiven 1956, gobelängteknik, märkt AB MMF AMF, 92x192 cm

Lagningar, skador

222125

2013-12-23