Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, 2 st, Kina, 1900-tal, Bambu, akvarell, 35x17 resp 35x24
222143
2013-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här