Kinesiska akvareller

Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller
Kinesiska akvareller

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, 2 st, Kina, 1900-tal, Bambu, akvarell, 35x17 resp 35x24

222143

2013-12-20