Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSON, Gunnar (1892-1977): Landskap med röda stugor, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 59x72 cm
PROVENIENS: Färg och Form
Smärre färgbortfall och ytslitage
222154
2013-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här