Gunnar Svensson olja

Gunnar Svensson olja
Gunnar Svensson olja
Gunnar Svensson olja
Gunnar Svensson olja
Gunnar Svensson olja
Gunnar Svensson olja

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSON, Gunnar (1892-1977): Landskap med röda stugor, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 59x72 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Smärre färgbortfall och ytslitage

222154

2013-12-20