Simon Öquist porträtt

Simon Öquist porträtt
Simon Öquist porträtt
Simon Öquist porträtt
Simon Öquist porträtt

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ÖQUIST, Simeon (1868-1955): Porträtt av Carola Cederström, signerad o daterad S Öquist 1889, kolteckning, 54x40 cm

222176

2013-12-20