Gunnar Zetterström oljemålning
2013-12-21
222202
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Landskap med ko och väderkvarnar, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 28x36 cm
Smärre färgbortfall