Robert Hills teckning

Robert Hills teckning
Robert Hills teckning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HILLS, Robert (1769-1844): Åsnor i landskap, signerad och daterad R. Hills 1810, blandteknik med blyerts, 60x46 cm

Fläckar

222205

2013-12-21