Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HILLS, Robert (1769-1844): Åsnor i landskap, signerad och daterad R. Hills 1810, blandteknik med blyerts, 60x46 cm
Fläckar
222205
2013-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här