Robert Thegerström oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Brevet, signerad och daterad R. Thegerström 1898, olja på duk, 54x38 cm

222208

2013-12-27