Brickbord
2013-12-21
222210
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRICKBORD, rokokostil, 18/1900-tal, underrede i björk, bemålad plåtbricka med motiv av figurscen, höjd 63, 68x50 cm
Slitage