Golvur Wisby

Golvur Wisby
Golvur Wisby
Golvur Wisby
Golvur Wisby

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1700-tal, urtavla märkt Peter Norsell Wisby, betsad furu, höjd 216 cm,
ett lod samt pendel medföljer

Slitage

222222

2013-12-21