Bordspendyl 1800-talets första hälft
Valmis
2013-12-21
222225
| Korkein tarjous | 33 000 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
BORDSPENDYL, 1800-talets första hälft, Frankrike, brännförgylld brons, urtavlan märkt E.P&C à Paris, höjd 41 cm, pendel och nyckel finns