Hållare för blombukett

Hållare för blombukett
Hållare för blombukett
Hållare för blombukett
Hållare för blombukett
Hållare för blombukett
Hållare för blombukett

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BUKETTHÅLLARE, omkring 1900, förgylld metall, handtag i pärlemor, infattade spegelglas, delvis genombruten dekor med motiv av bl a eklöv, höjd 15,5 cm

Slitage

222240

2013-12-21