Ruben Heleander oljemålning

Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELEANDER, Ruben (född 1931): "Vinterspeglingar", signerad Heleander, olja på duk, 56x68 cm

222243

2013-12-21