Peter Freudenthal oljemålmning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): "Constellation", signerad och daterad Peter Freudenthal 1988 a tergo, olja på duk, 120x97 cm

Tryckmärken

222244

2013-12-21