Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FREUDENTHAL, Peter (född 1938): "Constellation", signerad och daterad Peter Freudenthal 1988 a tergo, olja på duk, 120x97 cm
Tryckmärken
222244
2013-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här