Hogarth gravyrer

Hogarth gravyrer
Hogarth gravyrer
Hogarth gravyrer
Hogarth gravyrer

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAVYRER, 2 st, 1700-tal, William Hogarth, "A Midnight Modern Conuersation", "Credulity, superstition and fanaticism", 32x45 cm resp 36x31 cm

Gulnade, en med skador

222248

2013-12-21