Fåtäljer Odd Knutsen

Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Odd Knutsen för Hjellegjerde, Norge, 1970-tal, blå skinnklädsel

Slitage och revor

222258

2013-12-21