Fåtäljer Odd Knutsen
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJER, 1 par, Odd Knutsen för Hjellegjerde, Norge, 1970-tal, blå skinnklädsel
Kuntoraportti
Slitage och revor
222258
Päivämäärä:
2013-12-21