Fåtäljer Odd Knutsen

Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJER, 1 par, Odd Knutsen för Hjellegjerde, Norge, 1970-tal, blå skinnklädsel

Kuntoraportti

Slitage och revor

222258

Päivämäärä:

2013-12-21