Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, svensk, 1800-talets andra hälft, s.k. Aledalare, nr. 248, kolvplattor av björk, längd 18 cm

Slitage och korrosion

222278

2014-01-23