Edvin Söderström oljemålning

Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

SÖDERSTRÖM, Edvin (född 1905): Ejdrar, signerad och daterad E Söderström, olja på duk, 33x40 cm

222294

2013-12-21