Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, betsad furu, beslag i mässing märkta Eskilstuna, höjd ca 97, 115x40 cm

Slitage, möjligen senare list

222295

2013-12-21