Alf Johansson oljemålningar

Alf Johansson oljemålningar
Alf Johansson oljemålningar
Alf Johansson oljemålningar
Alf Johansson oljemålningar
Alf Johansson oljemålningar
Alf Johansson oljemålningar
Alf Johansson oljemålningar
Alf Johansson oljemålningar
Alf Johansson oljemålningar
Alf Johansson oljemålningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHANSSON, Alf (samtida): (2) "Grönfink" "Skatungar", signerad Alf Johansson, daterad a tergo 81 resp 82, olja på duk, 22x22 resp 22x16 cm

222296

2013-12-21