Kornischer och omtagsfästen

Kornischer och omtagsfästen
Kornischer och omtagsfästen
Kornischer och omtagsfästen
Kornischer och omtagsfästen

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KORNISCHER, 1 par, 1900-tal, förgylld dekor med pastellage, längd ca 160 cm, omtagsfästen 2+2 i mässing medföljer

Skador och lagningar

222297

2013-12-21