Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDENANKAR, JOHAN (1722-1804). Pass-charta öfver Norra delen af Östersjön, Ålands haf..... förbättrad upplaga 1800-tal, ramad 62x94 cm
Fuktskador, fläckar, hanteringsveck
222302
2013-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här