Sjökort Östersjön

Sjökort Östersjön
Sjökort Östersjön

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDENANKAR, JOHAN (1722-1804). Pass-charta öfver Norra delen af Östersjön, Ålands haf..... förbättrad upplaga 1800-tal, ramad 62x94 cm

Fuktskador, fläckar, hanteringsveck

222302

2013-12-21