Elsa Celsing oljemålning
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
CELSING, Elsa (1880-1974): Läsande dalkulla, olja på duk, signerad E Celsing, 55x46 cm
Kuntoraportti
222314
Päivämäärä:
2013-12-21