Lisa Larson WWF

Lisa Larson WWF
Lisa Larson WWF
Lisa Larson WWF
Lisa Larson WWF
Lisa Larson WWF
Lisa Larson WWF
Lisa Larson WWF
Lisa Larson WWF

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTURER, 2 st, glaserat stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, specialutgåva för WWF, bisonoxe, utter, begränsad upplaga, höjd 18-22 cm

Bisonoxe med nagg/lagning på bakben

222318

2013-12-21