Reinhold Ljunggren mapp
2013-12-22
222319
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Från Slottet till Slussen, portfölj med fem färglitografier, signerade och numrerade 61/310, 28x39 cm